ForemskiINFORMACJE:


WWW: https://www.foremski.com.pl/

Dodano: 2020-05-16

Telefon: 61 29 22240

Miejscowość: Przeźmierowo

Adres: Rynkowa 56

Kod pocztowy: 62-081

SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Kominki kamionki • Foremski


Dla osób, które marzą o efektownym wyposażeniu swojego salonu czy sypialni, dobrą opcją są eleganckie i funkcjonalne kominki. Ich rodzaj, wielkość oraz zasięg grzania można łatwo dopasować do wymiarów pomieszczenia, gdzie będą zamontowane. Wybierając się na zakupy, warto jednak pamiętać, by wybrać produkt sprawdzonej i cenionej marki, który zapewni trwałe oraz bezpieczne użytkowanie. 

Firma Usługi Ogólnobudowlane Bartłomiej Foremski to uznana w województwie wielkopolskim marka, która realizuje zlecenia na kominki dla mieszkańców Kamionek, Oborników, Swarzędza czy też pobliskiego Poznania. Firma dba, by realizowana usługa na każdym etapie, od zaprojektowania po montaż, spełniała oczekiwania klienta oraz zapewniała komfort i bezpieczeństwo podczas każdorazowego użycia kominka. 

Na stronie firmy, dzięki zastosowaniu przejrzystego i łatwego w obsłudze interfejsu, można łatwo i szybko znaleźć interesujący produkt. Dla osób pragnących dowiedzieć się więcej firma zaprasza do skorzystania z asystenta online lub też odwiedzenia punktu stacjonarnego.WYSTAW OPINIE:

PODOBNE WPISYIndywidualne Fundamenty Gry

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Poznań

New Dent Clinic

Poznań