RockiceINFORMACJE:


WWW: https://rockice.pl/

Dodano: 2019-05-20

Telefon: 618437688

Miejscowość: Poznań

Adres: Grudzieniec 12

Kod pocztowy: 60-601

SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)La sportiva katana


Jesteś poszukiwaczką mocnych wrażeń, która odnajduje je na ściance skałkowej lub w górach, które wymagają pokonania pionowych odcinków? W takim razie doskonale zapewne wiesz, jak duże znaczenie ma odpowiednie obuwie. La Sportiva Katana to wyjątkowe buty, które pomogą Ci wspiąć się na szczyt swoich możliwości, a także na każdą skałę, jaka stanie na Twojej drodze. Wygodne, funkcjonalne, a przy tym trwałe gwarantują sprawne oparcie stopą na każdym stopniu.

Jeśli chcesz się przekonać, gdzie dostaniesz je w najlepszej cenie, powinnaś zajrzeć na stronę sklepu rockice.pl. Odkryjesz tam szeroki asortyment najróżniejszych elementów wyposażenia dla wspinaczy, pochodzących od renomowanych wytwórców, którzy znaleźli uznanie wśród alpinistów i trekkerów z całego świata. Dołącz do grona zadowolonych, klientów, zaopatrując się w buty La Sportiva Katana w atrakcyjnej cenie.

Sprawdź też pozostały asortyment. Dzięki temu, że twórcami sklepu są specjaliści, którzy sami pasjonują się sportami górskimi, masz pewność surowej selekcji akcesoriów turystycznych i wspinaczkowych. Postaw na najlepszy sklep!WYSTAW OPINIE:

PODOBNE WPISYIndywidualne Fundamenty Gry

Poznań

Fun&Play

Grodzisk Wielkopolski

Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński

Poznań