PHU ELKA Radosław Miczyński


INFORMACJE:


WWW: http://abi-online.eu/

Dodano: 2018-07-31

Telefon: 68 478 48 38

Miejscowość: Świdnica

Adres: Wilkanowo, Kosowa 3A

Kod pocztowy: 66-008

SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER


GOOGLE +Oceń firmę (0 z 0 głosów)ABI administrator bezpieczeństwa informacji


Pytanie o to, czy powołać odpowiedniego specjalistę na stanowisko ABI (administrator bezpieczeństwa informacji), w większości organizacji, tak naprawdę, okazuje się mało praktyczne. Ktoś i tak ostatecznie musi zająć się wdrożeniem dokumentacji ochrony danych osobowych. Jedynie w mniejszych firmach i instytucjach, w których te obowiązki będzie realizował osobiście np. właściciel, niepowołanie nowego specjalisty, pracującego jako ABI – może być uzasadnione.

Odpowiednia osoba na tym stanowisku minimalizuje ryzyko wycieków danych. W dobie bardzo wyrównanej rywalizacji na rynku, każdy atut którym firma może się pochwalić przed klientami ma kolosalne znaczenie. Koszty zatrudnienia odrębnego ABI mogą zwrócić się w bardzo krótkim czasie.

Jeżeli poszukujemy aktualnie sposobów na usprawnienie pracy naszego ABI – warto poznać bliżej ofertę, jaką przygotowała firma ze Świdnicy – ELKA. Na ich witrynie mamy dostęp (po wykupieniu licencji) do fantastycznych narzędzi, niezwykle porządkujących pracę na tym stanowisku.WYSTAW OPINIE:

PODOBNE WPISYAllemeble

Sława